• -
  • -
00” 00:00 00:00

Hakkımızda

Arena Trabzon halı saha tesisleri 2011 yılı Nisan ayından itibaren siz sporseverlere hizmet vermektedir.

Tesislerimiz toplam 3000 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir.

Sahamız 30x54 m ölçülerindedir.

Tesisimizde, 300 araçlık otoparkımız ve siz değerli müşterilerimizin rahatını düşünerek dizayn edilmiş kafeteryamızla park ve istirahat alanları istihdam edilmiştir.

Sahamızda sekizer kişiden oluşan 2 takımla rahatlıkla oynayabilmektedir.

Sizler sporunuzu yaparken aileleriniz ya da arkadaşlarınızın sizi seyredebilmeleri için rahat alanlar oluşturmayı da ihmal etmedik.

Özel turnuva maçlarında dahi, seyircilerimiz rahat ve zevkli bir seyir imkânı elde etmektedir.

Kafeteryamızdan bağımsız binamızda, dört adet soyunma odası, kesintisiz sıcak su imkânı ile her odada üçer adet duşa kabin, dört adet wc bulunmakla beraber, güvenliğiniz açısından bütün odalarımız kilitlenebilmektedir.

Spordan sonra dinlenebilmeniz ve arkadaşlarınızla rahat bir ortamda sohbet edebilmeniz için hazırlanan cafemizde isterseniz aperatif yiyecek ve içecek imkanı da hizmetinize sunulmuştur.

Spor malzemesi satış reyonumuzda tüm ihtiyacınızı karşılayacak malzemeleri temin edebilir dilerseniz takımınız için özel forma siparişi verebilirsiniz.

Tesislerimiz sizlerin güvenliği açısından 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Sizlerin tesislerimizde rahat, güvenli ve hoşça vakit geçirebilmeniz için her geçen gün daha iyi hizmet verebilme inancı ile iyi eğlenceler dileriz...

TFF Standartlarına uygun tek halı saha!

Halısahamızın 3D görünümü